| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact Finish | Gold |
| Shell Size | 21 |
| Number Of Contact | 42 |
|---|---|
| Series | D38999 |
| Contact Type | Solder |
| Type | Custom Thicken Flange Receptacle |
| Shell Size | 17 |
| Category | Coaxial Cable |
|---|---|
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Receptacle |
| Number Of Contact | 19 |
| Contact Type | Coaxial Contacts |
| Contact Type | Coaxial Contacts |
|---|---|
| Part Number | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Category | Coaxial Cable |
| Finsh | Electroless Nickel |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Coupling Type | Threaded |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Connector Type | Receptacle |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number Of Contacts | 128 |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Voltage Rating | 500V |
| Connector Type | Plug |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Shell Size | 19 |
| Coupling Type | Threaded |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number Of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Gender | Box Mounting Receptacle |
|---|---|
| Insert Arrangement | 17-26 |
| Current Rating | 7.5 A |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact Plating | 26 |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |