| Gender | Plug |
|---|---|
| Number Of Contacts | 22 |
| Contact Type | Crimp |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Polarization | D |
| Finsh | Electroless Nickel |
|---|---|
| Shell Size | 24 |
| Voltage Rating | 500V |
| Current Rating | 7.5A |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Current Rating | 7 A |
|---|---|
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Type | PCB |
| Number Of Contact | 128 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
|---|---|
| Connector Type | Circular |
| Type | Receptacle |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Number Of Conatct | 79 |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Number Of Contacts | 23 |
| Current Rating | 7 A |
| Contact Type | Crimp |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact Plating | Gold |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Current Rating | 7.5 A |
| Voltage Rating | 500V |
| Insert Arrangement | 25-35 |
| Current Rating | 7 A |
|---|---|
| Number Of Contacts | 6 |
| Coupling Type | Threaded |
| Connector Type | Receptacle |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Mating Cycles | 500 |
|---|---|
| Contact Material | Copper Alloy |
| Part Number | J30J-25TJSL-G |
| Shell Material | Aluminium Olive Green Plating |
| Gender | Plug |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Shell Size | 19 |
| Coupling Type | Threaded |
| Shell Size | 25 |
|---|---|
| Current Rating | 7 A |
| Number Of Contacts | 30 |
| Contact Type | Crimp |
| Contact Material | Copper Alloy |