| Gender | Box Mounting Receptacle |
|---|---|
| Insert Arrangement | 17-26 |
| Current Rating | 7.5 A |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact Plating | 26 |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number Of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Entry Size | 07 |
|---|---|
| Finish | Electroless Nickel |
| RoHS Compliant | Yes |
| Shell Size | 15 |
| Type | EMI/RFI Backshell |
| Finsh | Electroless Nickel |
|---|---|
| Series | DN6 |
| Type | Plug |
| Category | Miniature Circular Connectors |
| Contact Type | Crimp |
| Operating Temperature | -55℃ To +125℃ |
|---|---|
| Gender | Plug |
| Number Of Contacts | 3 |
| Current Rating | 7.5A~100A |
| Connector Type | Circular Electrical Connector |
| Contact Type | Coaxial Contacts |
|---|---|
| Part Number | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Category | Coaxial Cable |
| Finsh | Electroless Nickel |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Shell Size | 19 |
| Coupling Type | Threaded |
| Category | Coaxial Cable |
|---|---|
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Receptacle |
| Number Of Contact | 19 |
| Contact Type | Coaxial Contacts |
| Part Number | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Operating Temperature | -55 To 125 °C |
| Number Of Contacts | 6 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Finsh | Electroless Nickel |
| Gender | Box Mounting Receptacle |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Coupling Nut Material | Aluminum Alloy |
| Number Of Contacts | 12 |
| Connector Type | Miniature Connector |