| Contact Type | Coaxial Contacts |
|---|---|
| Part Number | D38999/26FJ19BN-SMK |
| Category | Coaxial Cable |
| Finsh | Electroless Nickel |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Shell Finish | Cadmium Olive Green |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Number Of Contacts | 19 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
|---|---|
| Contact Type | Solder |
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Connector Type | Plug |
| Shell Size | 15 |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Coupling Type | Threaded |
| Connector Type | Plug |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Size | 25 |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Number Of Contacts | 23 |
| Current Rating | 7 A |
| Contact Type | Crimp |
| Voltage Rating | 500V |
| Current Rating | 7 A |
|---|---|
| Number Of Contacts | 12 |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Type | Crimp |
| Contact Finish | Gold |
| Connector Type | Plug |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Shell Size | 11-05 |
| Number Of Contacts | 5 |
| Coupling Type | Threaded |
| Series | D38999 |
|---|---|
| Contact Type | Solder |
| Work Temperature | -65 ~+150℃ |
| Part Number | D38999/25FA98PNH |
| Category | Straight Plug |
| Coupling Type | Threaded |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Connector Type | Receptacle |
| Number Of Contacts | 12 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 7 A |
|---|---|
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Voltage Rating | 500V |
| Connector Type | Hermetic Receptacle |