| Part Number | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Operating Temperature | -55 To 125 °C |
| Number Of Contacts | 6 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Finsh | Electroless Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Operating Temperature | -55 To 125 °C |
| Gender | Wall Mounting Receptacle |
| Voltage Rating | 500 V |
| Number Of Contacts | 22 |
| Current Rating | 7 A |
|---|---|
| Number Of Contacts | 6 |
| Coupling Type | Threaded |
| Connector Type | Receptacle |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Gender | Plug |
|---|---|
| Number Of Contacts | 22 |
| Contact Type | Crimp |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Polarization | D |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Coupling Type | Threaded |
| Shell Size | 11 |
| Connector Type | Receptacle |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
|---|---|
| Current Rating | 7 A |
| Voltage Rating | 500V |
| Connector Type | Plug |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number Of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Contact Type | Crimp |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Shell Size | 19 |
| Number Of Contacts | 32 |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Connector Type | Receptacle |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact Type | Crimp |
| Shell Size | 25 |
| Coupling Type | Threaded |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Connector Type | Receptacle |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number Of Contacts | 128 |