| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Number Of Contacts | 12 |
| Contact Type | Crimp |
| Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Shell Size | 13 |
| Length Of Cable | 30cm |
|---|---|
| Contact Material | J30J-9TJ |
| Gender | Plug |
| Current Rating | 5A |
| Operating Temperature | -55 To +125°C |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
|---|---|
| Contact Type | Crimp |
| Current Rating | 7 A |
| Contact Finish | Gold |
| Number Of Contacts | 19 |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Coupling Type | Threaded |
| Connector Type | Plug |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Size | 25 |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Connector Type | Plug |
| Current Rating | 7 A |
| Number Of Contacts | 11 |
| Contact Finish | Gold |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Contact Type | Crimp |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Shell Size | 19 |
| Number Of Contacts | 32 |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug |
| Contact Type | Quadrax Male Contact |
| Shell Finish | Olive Green Cadmium |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Size | 11-81 |
| Current Rating | 7 A |
| Connector Type | Plug |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number Of Contact | 22 |
| Current Rating | 7 A |
| Voltage Rating | 500V |
| Number Of Contacts | 16 |
|---|---|
| Contact Type | Crimp |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Contact Finish | Gold |
| Connector Type | Plug |