| Part Number | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Operating Temperature | -55 To 125 °C |
| Number Of Contacts | 6 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Finsh | Electroless Nickel |
| Operating Temperature | -55 To 125 °C |
|---|---|
| Current Rating | 7.5 A |
| Contact Termination | Crimp |
| Shell Size | 10 |
| Part Number | MS27508E10B35P |
| Operating Temperature | -55℃ To +125℃ |
|---|---|
| Gender | Plug |
| Number Of Contacts | 3 |
| Current Rating | 7.5A~100A |
| Connector Type | Circular Electrical Connector |
| Voltage Rating | 500V |
|---|---|
| Contact Type | Crimp |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Shell Size | 19 |
| Number Of Contacts | 32 |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |