| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Gender | Plug With Straight Cable Clamp |
|---|---|
| Current Rating | 11A |
| Material | Aluminum |
| Number Of Contacts | 10 |
| Series | ZH23 |
| Number Of Contacts | 10 |
|---|---|
| Part Number | ZH23-10-22R20B |
| Operating Temperature | -55℃ To +125℃ |
| Material | Aluminum |
| Series | ZH23 |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Connector Type | Circular |
| Contact Type | Crimp |
| Contact Type | Solder |
|---|---|
| Gender | Plug |
| Connector Shell | Green Zinc Plating |
| Operating Temperature | -55℃ To +125℃ |
| Series | Y50DX |
| Gender | Straight Plug |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Number Of Contacts | 19 |
| Connector Type | Circular |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Finsh | Stainless Steel Passivated |
|---|---|
| Work Temperature | -55 ~+125 ℃ |
| Category | Circular Connectors |
| Vibration | 10~500Hz, Acceleration 98 M/s2 |
| Series | M85049 |
| Connector Type | Circular |
|---|---|
| Gender | Hermetic Receptacle |
| Product Name | MIL-DTL-38999 Series Ⅱ |
| Shell Size | 10 |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |