| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Number Of Contacts | 6 |
| Contact Type | Solder |
| Voltage Rating | 500V |
| Finsh | Stainless Steel Passivated |
| Gender | Straight Plug |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Number Of Contacts | 19 |
| Connector Type | Circular |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Current Rating | 7.5A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Connector Type | Circular |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Number Of Contacts | 3 |
| Contact Type | Crimp |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Connector Type | Circular |