| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Current Rating | 7.5 A |
|---|---|
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Coupling Nut Material | Aluminum Alloy |
| Voltage Rating | 500V |
| Shell Size | 16 |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Body Material | Aluminum |
|---|---|
| Cable Entry Angle | 90° |
| Color | Olive Green |
| Connector Style | Straight |
| Connector Type | Circular |
| Product Name | MIL-DTL-38999 Series Ⅰ |
|---|---|
| Gender | Straight Plug |
| Shell Size | 23 |
| Voltage Rating | 500V |
| Connector Type | Circular |