| Connector Type | Plug |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Operating Temperature | -55°C To +125°C |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact Type | Crimp |
| Contact Finish | Gold |
|---|---|
| Current Rating | 7 A |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Type | Crimp |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Model NO. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Material | Brass |
| Surface Treatment | Nickel Plating |
| Housing | Copper Alloy |
| Connector Type | Crimp |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Type | Crimp |
| Coupling Nut | Aluminum Alloy |
| Connector Type | Plug |
|---|---|
| Contact Finish | Gold |
| Shell Size | 11-05 |
| Number Of Contacts | 5 |
| Coupling Type | Threaded |