| Cable Type | Single-mode, Multi-mode |
|---|---|
| Connector Return Loss | ≥50dB |
| Connector Finish | Polished, Unpolished |
| Connector Mounting | Panel Mount, Free Hanging |
| Connector Insertion Loss | ≤0.2dB |
| Connector Termination | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Connector Color | Blue, Black, Green, Orange, Yellow, White |
| Connector Insertion Loss | ≤0.2dB |
| Connector Material | Plastic, Metal |
| Cable Type | Single-mode, Multi-mode |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |
| Model NO. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Gender | Female |
| Application | UHF, FPC, Microwave, Automobile |
| Contact Resistance | ≤5 |
| Contact Material | Copper |